W maju odbyła się pielgrzymka śladami Jana Pawła II po Polsce. Pielgrzymi odwiedzili sanktuaria w Łodzi, Częstochowie i Krakowie, a także miejsca związane z papieżem Polakiem. Wyjazd połączony był z konferencjami na temat duchowości zawierzenia. Nie zabrakło także spacerów po górach, gdzie każdy mógł odpocząć na łonie natury.





