Pielgrzymka góralska


W maju odbyła się pielgrzymka śladami Jana Pawła II po Polsce. Pielgrzymi odwiedzili sanktuaria w Łodzi, Częstochowie i Krakowie, a także miejsca związane z papieżem Polakiem. Wyjazd połączony był z konferencjami na temat duchowości zawierzenia. Nie zabrakło także spacerów po górach, gdzie każdy mógł odpocząć na łonie natury.


Ojcowie Misjonarze Monfortanie
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.