Pielgrzymka do Medziugorie


W maju 2026 odbyła się pielgrzymka do Medziugorie wspólnie z ojcem Miro. Tematem wyjazdu były słowa z Pisma Świętego „Jeden duch i jedno serce ożywiały wszystkich wierzących”. W centrum każdej pielgrzymki jest codzienna Eucharystia, ale nie brakuje także przestrzeni na ciszę, skupienie i osobiste spotkanie z Bogiem. W ostatnim orędziu z 25 kwietnia 2026 roku Maryja powiedziała: ,,Drogie dzieci! Modlę się za was i zachęcam was do nowego życia, życia w radości i modlitwie. Dziatki, niech Duch Święty wypełni was radością, byście byli niczym źródło czystej, pitnej wody, dziatki, byście w Bogu i z Bogiem byli misjonarzami miłości i pokoju. Wasze życie tu na ziemi jest krótkie i dlatego jestem z wami, by was prowadzić ku Niebu. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”. W czasie wyjazdu ojciec Miro mówił o zawierzeniu, ale także przybliżał tematykę zagrożeń duchowych.

,

Ojcowie Misjonarze Monfortanie
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.